ימי הולדת

אירוע יום ההולדת הוא יום מיוחד שבו הילדים שלנו במרכז. זה היום שהם מצפים לו כל השנה. יום הולדת הוא מקור התרגשות וכל ילד מחכה שיגיע כבר תורו.אנחנו כאן כדי להעניק לילדים שלכם תחושה של העצמה והקשבה לרצונות ולחלומות שלהם. לחצו על הסימנייה המתאימה בכדי לקרוא ביתר פירוט על יום ההולדת המתאימה לכם

יומולדת לעוף עם בלונים

יום הולדת לעוף עם בלונים לגילאי 3-8

אירוע יום ההולדת הוא יום מיוחד שבו הילדים שלנו במרכז. זה היום שהם מצפים לו כל השנה. יום הולדת הוא מקור התרגשות וכל ילד מחכה שיגיע כבר תורו. לפעמים כשמגיע הרגע פתאום מתביישים או נהיים רגישים במיוחד. כל העיניים מכוונות אל הילד ורוצים לראות אותו שמח מרוצה ואסיר תודה. כדי שכל זה יקרה, הכרחי שהילד ירגיש בנוח, ירגיש שרואים אותו מקשיבים לו ורגישים למשאלותיו.

אני נוהגת להגיע לאירוע מספיק זמן לפני שכל הילדים מגיעים. בזמן הזה, תוך כדי התארגנות אני יוצרת קשר עם ילד יום ההולדת, משוחחת עמו, משתפת אותו בדברים שאני מכינה לכבודו, ושוברים את הקרח. כשהילדים מגיעים אנחנו כבר חברים. הוא מכיר לי את החברים שלו וברגע הנכון מתחילים.

במופע פלאי בלונים אני משלבת בין משחק, ליצנות, אקרובטיקה וכמובן הרבה בלונים. הבלונים מחליפים צורות בקצב ועולם הקונוטציות של הילדים תמיד מקסים אותי מחדש. עוד דבר שחשוב לי לציין: בחרתי בקפידה  את המוזיקה שתהיה ערבה גם לאוזני ההורים. עוצמת הקול נעימה ולא מחרישת אוזניים ואני מקפידה מאוד על דיבור מכבד ובגובה העיניים. לאחר המופע יוצאים להפסקת כיבוד קצרה. קצת לאכול לנוח ולהתרענן ובביס האחרון או לא.. מתכנסים שוב לחלק הבא:

סדנת להטוטנות או סדנת קיפול בלונים (אם התנאים מאפשרים את זה -מספר מוגבל של ילדים בטווח הגילאים הגבוה) הסדנה כוללת הסבר ואז תרגול. סדנת הלהטוטנות היא בעצם סוג או תחליף לרחבת ריקודים. הילדים מתנסים ומשתעשעים באביזרי קרקס כשברקע מוזיקה קרקסית עליזה. בחלק האחרון טקס יום ההולדת:

שיא ההתרגשות: ילד יום ההולדת יושב על כיסא יום הולדת מקושט בבלונים, כתר בלונים לראשו (רק אם חפץ בכך) ועוד קישוטים מבלונים..הילדים מברכים, גם ההורים… אני מזילה דימעה,,מבקשים משאלה, מכבים את הנרות, מרימים על הכיסא ושרים שירים וכך מגיעים לסיום, מודים לכל הילדים שהגיעו להורים שטרחו ונפרדים כמו ידידים ותיקים.

לפרטים נוספים אודות “יום הולדת פלאי בלונים”
מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי
מהלך יום ההולדת

  • מופע פלאי בלונים
  • הפסקת כיבוד קצרה כ-10 דק'
  • סדנת להטוטנות
  • טקס יום הולדת

יום הולדת קרקס לגילאי 4-10

חשוב לי להגיע לאירוע מספיק זמן לפני כדי להכין הכל למופע וכמובן ליצור קשר עם ילד יום ההולדת, לגשש מה מצב רוחו ולהעריך באיזו מידה ירצה לקחת חלק במופע. יש כמה תפקידים למתנדבים במופע. חלקם יותר נועזים, חלקם יותר מצחיקים וחשוב לי לשלב את ילד יום ההולדת על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצונו.

את מופע ה"קרוסלה" אני מתאים לקהל קטן יותר ואינטימי של יום הולדת. משתדל להשאיר יותר מקום לביטוי של הילדים ובמיוחד של ילדי היום הולדת. כל זאת תוך שמירה על המהלך התקין של יום ההולדת כמובן.

חשוב להקפיד שבזמן המופע האוכל והממתקים יהיו סגורים ולא תהיה גישה אליהם לא למבוגרים ולא לילדים כמובן. את המנה העיקרית (פיצה לדוגמא J) נתזמן כך שתגיע בדיוק לסוף המופע. אז נערוך הפסקת אוכל קצרה של כ 10 דקות.

עם סיום האוכל ואפילו בשוליו, אושיב את הילדים בחזרה ואדגים להם את הכלים בסדנת הלהטוטנות. לפעמים אתן לילדים להדגים על הכלים השונים. לאחר הסברים והדגמה, אחלק להם ציוד והם יחגגו ויהנו מהסדנא.

כרבע שעה לפני הסיום נאסוף את הכלים ונתכנס שוב. בזמן שההורים יביאו את העוגה, אעבור בין הילדים והם יברכו את ילד או ילדי יום ההולדת במיקרופון בברכות פשוטות, מעניינות, מקוריות, ואוהבות. ילדכם יביע משאלה בליבו, יכבה את הנרות, וכולנו נשיר לו ונרים אותו על כסא.

לפרטים נוספים אודות “יום הולדת קרקס”
מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי
מהלך יום ההולדת

  • מופע קרוסלה
  • הפסקת כיבוד קצרה כ-10 דק'
  • סדנת להטוטנות
  • טקס יום הולדת

אירועים משפחתיים

כל אירוע יכול לקבל קפיצת מדרגה עם נגיעות צבע של בלונים צחוק מהופעה או מברק מזמר ועוד . פרטים נוספים בדפים "בלונים ואירועים" ו"מברק מזמר"

מצטלמים עם בלונים

יש לכם שאלות נוספות?
אל תהססו לפנות אלינו:

תפריט