אודותינו

נדב וכלנית זוג גם בחיים והורים לשלושה: מעיין אלון וגילי, שכבר הולכים בדרכנו ובדרכם בדרך הקרקסית והאומנותית. בחרנו בדרך של עשה זאת בעצמך. כל אחד מאיתנו הגיע עם הרקע שלו. ביחד ולחוד אנחנו יוצרים את העשיה שלנו, כשהמשותף הוא יצירה באוירה שמחה.

null
  • null

    נדב ילדון (ילון)

כשהיית ילד בבית ספר הייתי תלמיד-ליצן. בתנועת הנוער "המחנות העולים" הייתי חניך-ליצן, מדריך-ליצן ואפילו מרכז מחנה-ליצן. בצבא הייתי צנחן-ליצן. באוניברסיטה העברית סטודנט-ליצן. בתיכון "הראל" הייתי מורה-ליצן  ובחברת "אופטימט" פיסיקאי-ליצן. בבית ספר למשחק הייתי שחקן-ליצן. בבית ספר למחול רקדן-ליצן ובמדרשה למוסיקה "מכללת לוינסקי" מוסיקאי-ליצן. בקרקס הייתי אקרובט-ליצן. שמונה שנים הופעתי ברחוב כצפרדע-ליצן אחר כך כקוף-ליצן וכיום אני סוף סוף ליצן-ליצן. עובד כליצן רפואי במרכז רפואי "מאיר". מופיע ברחבי הארץ עם המופעים שלי ושל כלנית וגם של אחרים ביניהם "הקרקס הירוק" לחינוך אקולוגי. לשמחתי הרבה אני ליצן ברוב שעות היממה (לפעמים אני הולך לישון עם האף האדום ליתר ביטחון) אב לשלושה ילדים ונשוי באושר לכלנית.

  • null

    כלנית ילון

נולדתי בב”ש ומשחר ילדותי אהבתי להתהפך לרוץ מהר לשיר ולהמציא הופעות. המשכתי להתהפך באולם התעמלות כמתאמנת ובהמשך כמאמנת, בהופעות עם להקת מחול בארץ ובעולם, בקורס מדריכים בהתעמלות בוינגייט. בקפוארה שלמדתי ותרגלתי, בלימודי רפואה הוליסטית במכללת רידמן ובתרגול מדיטציה ויוגה. המשכתי לשיר ולנגן בכינור. המצאתי וכתבתי סיפורי ילדים, הצגות ומברקים מזמרים. אך העיסוק העיקרי שלי היה ונותר משחק. התחלתי במגמת משחק בתיכון, המשכתי בבה”ס למשחק בתיאטרון חולון בהנהלת שולי כהן, הדרכה במוזיאון הילדים בחולון. הצגות שכתבתי, ובהמשך הצגות משותפות עם נדב וכיום המופע “פלאי בלונים” המשלב אקרובטיקה יחד עם ביטוי נוסף של פיסול בבלונים דרכו הכרתי גם את קהילת הבלונאים בארץ ובחו”ל.

נשמח לשוחח עמכם: