יום הולדת בלונים

חוויה לילדים ולהורים

אירוע יום הולדת הוא יום מיוחד שבו הילדים שלנו במרכז. זה היום שהם מצפים לו כל השנה. יום הולדת הוא מקור התרגשות וכל ילד מחכה שיגיע כבר תורו.אנחנו כאן כדי להעניק לילדים שלכם תחושה של העצמה והקשבה לרצונות ולחלומות שלהם.

אירוע יום ההולדת הוא יום מיוחד שבו הילדים שלנו במרכז. זה היום שהם מצפים לו כל השנה. יום הולדת הוא מקור התרגשות וכל ילד מחכה שיגיע כבר תורו. לפעמים כשמגיע הרגע פתאום מתביישים או נהיים רגישים במיוחד. כל העיניים מכוונות אל הילד ורוצים לראות אותו שמח מרוצה ואסיר תודה. כדי שכל זה יקרה, הכרחי שהילד ירגיש בנוח, ירגיש שרואים אותו מקשיבים לו ורגישים למשאלותיו.

אני נוהגת להגיע לאירוע מספיק זמן לפני שכל הילדים מגיעים. בזמן הזה, תוך כדי התארגנות אני יוצרת קשר עם ילד יום ההולדת, משוחחת עמו, משתפת אותו בדברים שאני מכינה לכבודו, ושוברים את הקרח. כשהילדים מגיעים אנחנו כבר חברים. הוא מכיר לי את החברים שלו וברגע הנכון מתחילים.

במופע פלאי בלונים אני משלבת בין משחק, ליצנות, אקרובטיקה וכמובן הרבה בלונים. הבלונים מחליפים צורות בקצב ועולם הקונוטציות של הילדים תמיד מקסים אותי מחדש. עוד דבר שחשוב לי לציין: בחרתי בקפידה  את המוזיקה שתהיה ערבה גם לאוזני ההורים. עוצמת הקול נעימה ולא מחרישת אוזניים ואני מקפידה מאוד על דיבור מכבד ובגובה העיניים. לאחר המופע יוצאים להפסקת כיבוד קצרה. קצת לאכול לנוח ולהתרענן ובביס האחרון או לא.. מתכנסים שוב לחלק הבא:

סדנת להטוטנות או סדנת קיפול בלונים (אם התנאים מאפשרים את זה -מספר מוגבל של ילדים בטווח הגילאים הגבוה) הסדנה כוללת הסבר ואז תרגול. סדנת הלהטוטנות היא בעצם סוג או תחליף לרחבת ריקודים. הילדים מתנסים ומשתעשעים באביזרי קרקס כשברקע מוזיקה קרקסית עליזה. בחלק האחרון טקס יום ההולדת:

שיא ההתרגשות: ילד יום ההולדת יושב על כיסא יום הולדת מקושט בבלונים, כתר בלונים לראשו (רק אם חפץ בכך) ועוד קישוטים מבלונים..הילדים מברכים, גם ההורים… אני מזילה דימעה,,מבקשים משאלה, מכבים את הנרות, מרימים על הכיסא ושרים שירים וכך מגיעים לסיום, מודים לכל הילדים שהגיעו להורים שטרחו ונפרדים כמו ידידים ותיקים.

  לפרטים נוספים אודות “יום הולדת פלאי בלונים”
  מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי
  מהלך יום ההולדת

  • מופע פלאי בלונים
  • הפסקת כיבוד קצרה כ-10 דק'
  • סדנת להטוטנות
  • טקס יום הולדת

  יש לכם שאלות נוספות לגבי יום הולדת בלונים ?
  אל תהססו לפנות אלינו: