מברק מזמר

 1. דף הבית
 2. מברק מזמר
פרחים כבר קנית, עוגה כבר אפית,
קנית לו שרשרת, הזמנת גם לסרט.
השנה, משהו אחר – מברק מזמר !
הפעם, משהו מקורי.
קבלו  אותי!
אזמר, אקפץ, אברך, אתלוצץ.
ברכה שכזאת לא תשכח לדורות.
כדי שהחויה תהיה אישית ויחודית,
נאסוף מידע רלוונטי מבעוד מועד
אודות החוגג.
וכך יכתב שיר
במיוחד לכבוד המאורע שיבוצע בפניו.
החוגג פעור הפה יקבל כמזכרת.
את מילות השיר מודפסות על נייר מהודר.

להזמנה מהירה לחצו וכאן ומלאו את השאלון שיפתח מטה:

לחצו כאן

לצפייה בסירטונים ופירוט על דמויות המברק המזמר לחצו וכאן

צפרדע ₪550
מברק מזמר צפרדע
ליצן מזמר ₪550
מברק מזמר ליצן
קופו הקוף ₪550
מברק קופו הקוף
דראג קווין ₪550
דראג קווין מזמרת
הדודה מאמריקה ₪550
מברק מזמר הדודה מאמריקה
אביר מזמר ₪550
האביר המזמר
יאצק ₪550
מברק מזמר יאצק
קלאסית ₪550
מברק קלאסית
קלאסי ₪550
מברק קלאסי
ליצן רפואי ₪490
ליצן רפואי ₪490
מברק מזמר דיגיטלי
מברק מזמר דיגיטלי

בערב שישי/שבת/ערבי חג תוספת של 50 שקלים

המחיר אינו כולל חנייה במקומות יקרים 🙂

  דמות נבחרת

  פרטי מזמין המברק

  פרטי מקבל/ת המברק

  *מזמינים יקרים. אתם מוזמנים לכתוב בהרחבה הרבה מחמאות ודברים מעצימים ולתת דוגמאות כדי שהשיר שנכתוב יהיה אישי וברוח המתאימה לכם.
  שימו לב! אם תשאירו את החלון פתוח למשך זמן רב הוא עלול להמחק. בכל מקרה אם אתם כותבים הרבה ומלבכם, תעשו צילום מסך או תשמרו עותק של הטקסט במקום נוסף לגיבוי

  המברק המזמר מגיע עם זר פרחים מהודר מבלונים

  מקומות בהם הופעתי ומתאים בהם מברק מזמר:

  הרבה מאוד מנכ"לים, עובדי שירות לקוחות, מסיבות פרישה, מסיבות גיוס, חברות הייטק, חגיגות בר/בת מצווה. התפרצות לכתה בבית ספר יסודי, חטיבה ותיכון (בתיאום כמובן) אוניברסיטאות, מכללות, מספרות, סופרמרקט, מכון איפור. רשות שדות התעופה, אולפני טלוויזיה, ברכה מזמרת לבת מצווה ב6 בבוקר, יום הולדת של טייקונים. יום הולדת של התורם של יד שרה, האגודה למלחמה בסרטן, צוות בתי חולים. ילדים חולים בבית חולים, חולים סופניים, עורכי דין צמרת, מוכר פלאפל, ירקן, עקרת בית. תעשיות צבאיות, זמרים מפורסמים, אמן קעקועים (תוך כדי שהוא עובד), הצעות נישואים. פיוסים וסליחות, בעלים של קבוצת כדורגל

  מהלך המברק:

  לאחר שיחה קצרה אתכם, נעזור לכם לבחור דמות שתתאים לאירוע ולחוגג עצמו. אם האירוע יותר מאופק, דמות מברק קלאסי או דמות ליצן מזמר יותר תתאים. אך לאירוע של מברק מזמר למבוגרים, ללא ילדים קטנים מאוד ותינוקות, נדרש לעיתים משהו יותר אינטנסיבי. אז מברק קוף או מברק דראג קווין יוכל יותר להתאים.

  בעזרת  התיאורים שכתבתם לנו בדף ההזמנה של המברק המזמר (לחצו על התמונות לפתיחת השאלון) נכתוב שיר מיוחד על החוגג. חשוב שתנסו לכלול פרטים מפורטים ככל שניתן אודות האדם החוגג. דברים שהוא/היא טובים בהם, תכונות שאוהבים בהם, אנקדוטות מצחיקות ודברים שיתאימו להיאמר באירוע. ירידות בקטנה יכולות לפעמים להיות מצחיקות אבל היזהרו לא להגזים עם זה. המטרה היא לשמח את החוגג…..ואל תשכחו להוסיף איחולים.

  אנו נרכיב מכל האינפורמציה אודות מקבל המברק ברכה מזמרת ליום הולדת בחרוזים שתתאים למנגינה שתיבחר. לרוב אנו בוחרים את המנגינה מתוך מאגר המנגינות שאנו רגילים לעבוד איתן. בעיקר אם המברק מוזמן בהתראה קצרה. לפעמים מאתגרים אותנו במנגינות חדשות ואנו נענים לאתגר וזה גם מרענן ונחמד לנו. השיר הערוך מודפס על דף קלף (לא עור אמיתי כמובן) שבסוף המברק מוענק לחוגג המאושר.

  כאן המקום לציין שאחת המעלות הגדולות של מברק מזמר זה, היא איכות המילים בה השיר נכתב. השיר נכתב על ידי כלנית ילון שכתבה כבר כמה מאות מברקים לאורך יותר מעשר שנים. היא ניחנה בשפה גבוהה, חוש הומור והכי חשוב טעם טוב יאה למעמד.

  הדמות שבחרתם תגיע לאירוע בדרכה הייחודית: מברק מזמר קוף על חד אופן או בטיפוס. צפרדע מזמר בקפיצות צפרדעיות. יאצק בנגינת אקורדיאון. מברק מזמר דראג על עקבים גבוהים. ליצן רפואי מזמר עם בועות סבון וכדומה…בדרך כלל תהיה פעולה מקדימה לפני השיר המיוחד. כניסה, ובמקרה של יום הולדת, שיר יום הולדת עם שאר המברכים. לאחר מכן יבוצע השיר בליווי כלי נגינה, כל דמות והכלי האופייני לה. חוץ מהדראג קווין שמגיע עם פלייבק כי לא מתאים לה לנגן.

  לאחר שההפתעה הראשונית קרתה. החוגגת הבין שמישהו מוזר הגיע במיוחד לכבודה. אז הוא פנוי להקשיב למילים המיוחדות שנכתבו עבורה (הטעות המגדרית במקור J). בשלב הזה מבוצע השיר ובדרך כלל מישהו גם מצלם אותו. המתנה האמיתית מתרחשת בדיוק ברגע הזה בו יש התרגשות גדולה ולי יש את הזכות להיות ולתווך בין אדם אוהב לאדם אהוב. לפעמים מקבל המברק מעט נבוך ומצלם בעצמו. לפעמים הוא מצליח באמת להיות ברגע ולהסניף את האהבה המורעפת עליו ולשתות אותה בהנאה

  בעיקרון משך הזמן של מברק מזמר הוא בדיוק הזמן שזה מתאים. כאשר מזמינים מברק מזמר למסעדה למשל, אני בדרך כלל מבקש שרק למשך 2-3 דקות של השיר המיוחד שנכתב יכבו את המוסיקה במסעדה. זה גם נחמד לשאר האורחים למשך הזמן המצומצם הזה. אבל ברור שאין מה להשאר שם הרבה מעבר. אותו הדבר כאשר זה מברק מזמר למנכ"ל באמצע ישיבת הנהלה. אי אפשר לגזול להם יותר מכמה דקות מזמנם היקר. בדרך כלל המברק נמשך כמה דקות, אבל קרה גם שנשארתי להתבדח כחצי שעה עם החוגג ומשפחתו או המתגייס וחבריו. התוכן שאני מגיע איתו מוכן הוא דקות ספורות בלבד אבל אני לא מגיע עם סטופר וסופר את הדקות. אני מגיע לשמח ונהנה לשמוח בעצמי. כך שכל עוד אני מרגיש שאני תורם לאירוע אני נשאר. כן חשוב לי להשאיר איזה שיא וטעם של עוד ולא להמרח ולמוסס את הרגע הנפלא שהיה, אך כמו שכתבתי, קורה לעיתים שאני נשאר להסתחבק כחצי שעה כשזה מרגיש מתאים

  לא בטוחים איזו דמות להזמין? יש לכם שאלות נוספות?
  אל תהססו לפנות אלינו: